36-letni mieszkaniec gminy Ujazd jeździł autem po pijanemu, z narkotykami i mimo dożywotniego zakazu sądowego kierowania pojazdami. Wpadł w ręce policji, kiedy wjeżdżał swoim BMW w las. Okazało się, że miał aż 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Nie ma właściwie tygodnia, by na drogach powiatu tomaszowskiego policjanci nie zatrzymali jakiegoś kierowcy jeżdżącego na podwójnym gazie. Czasem zdarza się, że oprócz śmiertelnego zagrożenia, które niosą, mają na koncie jeszcze inne występki i przestępstwa.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty