zlote m kopiaPrzesłuchania do XII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Złote łabędzie" Rzeczyca 2021 odbędą się czwartek, 28 października w godzinach 9-15 w sali OSP w Sadykierzu.

Organizuje je Gminny Ośrodek Kultury w Rzeczycy. Po roku przerwy młodzi adepci muzyki i śpiewu będą mieli ponownie okazję do zaprezentowania się rzeczyckiej publiczności. Rywalizacja tradycyjnie odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych. Dla wykonawców przewidywane są nagrody rzeczowe oraz finansowe.

Nagrodę Grand Prix - statuetkę Złotego Łabędzia wręczy wójt Gminy Rzeczyca Marek Kaźmierczyk.

J.D.

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty