Kongres Kobiet w Tomaszowie ma nową pełnomocniczkę. Została nią Wanda Motyl, która zastąpiła Ewę Radziewicz. Kongres jest w naszym mieście widoczny poprzez różne akcje społeczne, skierowane nie tylko do kobiet i dla kobiet. Są też pomysły na dalsze działania.

Wanda Motyl aktywnie uczestniczy w działaniach Kongresu Kobiet w Tomaszowie. Właśnie stanęła na jego czele. Jest magistrem inżynierem włókiennictwa, przez ponad 10 lat pracowała na kierowniczym stanowisku w Tomteksie, a następnie prowadziła własną firmę, zatrudniającą 50 osób. Obecnie jest na emeryturze.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty