betlejemAż 8 tysięcy widzów obejrzało świąteczne przedstawienie w Zakościelu (w ciągu dziewięciu edycji już 100 tys. osób). - Cieszymy się, że wróciliśmy po pandemicznej przerwie. Szczególne słowa uznania należą się wolontariuszom, którzy mimo zimna czy deszczu całymi dniami byli do dyspozycji - mówi Edyta Wawrzyniak z Fundacji Proem, która jest organizatorem widowiska.

W ciągu trzech weekendów (dwóch w grudniu i jednego w styczniu) Zakościele było jednym z najpopularniejszych miejsc w całym regionie. Na świąteczne przedstawienie do ośrodka Fundacji Proem przyjeżdżali widzowie z całej Polski. - Tradycyjnie największa frekwencja była w miniony weekend.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty