rzecz mWspółpraca międzygminna zawiązana przed laty nabiera rozmachu.

Rzeczyca w 2015 r. mocą uchwały gminnej zdecydowała o podjęciu współpracy partnerskiej z gminą Opatowiec. Przez upływające 6 lat nastąpiły poważne zmiany gospodarczo-administracyjne w obydwu samorządach. Jedną z ważniejszych było odzyskanie praw miejskich przez Opatowiec.

W ostatniej dekadzie października samorządowcy z Rzeczycy po raz drugi od nawiązania współpracy, lecz pierwszy raz w obecnej kadencji, rewizytowali zaprzyjaźnioną gminę Opatowiec. 22 i 23 października zorganizowano  tam wyjazdową 34. sesję Rady Gminy.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty