jadwiga mJadwiga Kocik, tomaszowska artystka, znów zdobyła nagrodę za swoją twórczość. Tym razem jest to Złoty Talent w 30. Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej "Rewia talentów - Mikrofon dla Seniora", który odbył się 22 października w Łodzi.

Jadwiga Kocik wystąpiła i wygrała w kategorii kabaret, w którym zaprezentowała się jako Dziunia K., czyli jej Teatr Jednego Aktora. Nie pierwszy raz bowiem wokalistka łączy piosenkę z tekstem. - Pokazałam 9-minutowy program, w którym znalazł się wiersz Juliana Tuwima pt."O kobiecie" oraz piosenki "Mnie się nie chce" oraz "A niech tam", obie z przedstawienia "Klimakterium". Drugi z utworów w połowie wyrecytowałam, a w połowie zaśpiewałam bez podkładu - powiedziała nam Jadwiga Kocik.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty