majowka mKiedyś majówki były czasem wycieczek, urlopów, dyskotek i zabaw. Obecnie, przez pandemię i obostrzenia, możliwości spędzenia w ten sposób czasu są ograniczone albo wręcz niemożliwe. Gdzie mogą i gdzie wyjadą tomaszowianie na zbliżający się weekend?

Ostatni rok był zarówno dla branży turystycznej, jak i turystów bardzo ciężki. Nadal, przez zamknięcie hoteli, ciężko wyjechać gdzieś na majówkę. W internecie jest sporo ofert wynajmu (i chęci wynajmu) domków czy pokoi u prywatnych gospodarzy, ale część osób boi się kar, wizyt policji czy sanepidu, a poza tym po co wyjeżdżać, jak niemal wszystko wokół zamknięte?

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty