Chaos, brak wypracowanych rozwiązań, dziwne, nieoficjalne spotkania, brak odpowiedniej komunikacji, prawne i biurokratyczne nonsensy - wszystko to sprawia, że tony odpadów nad Pilicą jak leżały, tak leżą. Nikt z tym nic nie robi.

26 maja ub.r. zostało ujawnione składowisko odpadów niewiadomego pochodzenia. Znajduje się ono w pobliżu ujęcia wody pitnej, przy strefie wody chronionej. Poinformowałem o tym wszystkie możliwe instytucje - począwszy od władz miasta, przez organy ścigania, a skończywszy na Ministerstwie Środowiska i Ministerstwie Klimatu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty