rolnicyRozbudowa DW nr 713

Na odcinku pomiędzy Ujazdem i Kurowicami gotowe jest już 80 procent nowej drogi wojewódzkiej nr 713. Wzdłuż odcinka z betonową jezdnią ruch odbywa się po tzw. drogach serwisowych, które po zakończeniu inwestycji mają służyć rolnikom jako dojazdowe do pól. - Ich nawierzchnie nie wytrzymają pod ciężarem maszyn rolniczych. Będziemy grzęznąć w błocie na tych podmokłych terenach - twierdzą rolnicy z gminy Rokiciny.

Rozbudowa 18-kilometrowego odcinka DW nr 713 (największej inwestycji drogowej w regionie wartej 77 mln zł) pomiędzy Kurowicami a Ujazdem rozpoczęła się w czerwcu 2019 r.  Ma potrwać równo dwa lata i zakończyć się w czerwcu 2021 r.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty