sciezka mPomiędzy Smardzewicami a Trestą kierowcy gnają po jezdni "na urwanie głowy". Niektórzy nie hamują nawet przed progami zwalniającymi, zjeżdżając na ścieżkę rowerową. - Gdzie jest policja!? Przecież ta ścieżka nie wytrzyma nawet do wiosny, aż strach tamtędy jeździć - denerwuje się rowerzysta ze Smardzewic.

Równiutki, asfaltowy dywanik, po którym jedzie się jak po stole. A wzdłuż niego ścieżka rowerowa z kostki. To nowa droga gminna prowadząca ze Smardzewic do Tresty (i dalej do przedszkola w Twardej). Jezdnię zmodernizowano, a ścieżkę zbudowano za 1,7 mln złotych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty