pijany mFatalna pogoda, do tego wszechobecna zaraza... Wiele osób próbowało zapić depresyjny nastrój, po czym wsiadało za kierownicę. Na ul. Kwiatowej szarżował pijany kierowca citroëna. Spowodował trzy kolizje. Na rondzie Legionów rozbiła się 20-latka kierująca oplem.

 W minionym tygodniu pisaliśmy o dwóch zdarzeniach (dzień po dniu) na skrzyżowaniu ulic Spalskiej i Szczęśliwej. W piątek, 16 października znowu doszło tam do kolizji. 59-letni kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z saabem. Sprawca był pijany. Wydmuchał 0,7 promila alkoholu. Za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Za jazdę po pijanemu stanie przed sądem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty