Na bieżąco

Przed dwoma miesiącami informowaliśmy, że budowa lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które miało powstać do końca czerwca przy ul. Podleśnej, w ogóle nie ruszyła. Choć wyłoniono wykonawcę, to okazało się, że dokumentacja jest wadliwa i należało ją poprawić. Ze Starostwa Powiatowego płyną w końcu dobre wieści. Papiery są w porządku i wydane zostało pozwolenie na budowę, które uprawomocni się 17 września. Wykonawca będzie mógł wrócić na budowę.

W ub.r. zapadła decyzja o budowie lądowiska przez powiat ze środków własnych. Najpierw powstała dokumentacja. Stworzyło ją Biuro Studiów i Projektów Służby Zdrowia we Wrocławiu. Firma uzyskała wszystkie pozwolenia i decyzje, łącznie z uzgodnieniem z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty