Na bieżąco

uczta12 września w Inowłodzu odbył się spektakl "Zemsta o mur graniczny na zamku w Inowłodzu", w którym zagrali mieszkańcy Inowłodza, Zakościela i Liciążnej. Ich popisom aktorskim przyglądało się kilkaset osób. - To był piękny wieczór na zamku. Świetnie się bawiłem. Już nie mogę się doczekać kolejnych przedstawień - powiedział jeden z widzów.

To była premiera spektaklu, którą przygotowywano od dłuższego czasu. Cały Inowłódz żył tym wydarzeniem.  Zaproszenia na sztukę były wypisane nawet na chodnikach.  Spacerowicze mogli tam przeczytać również najbardziej znane cytaty z "Zemsty" Aleksandra Fredry.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty