Na bieżąco

pradStarostwo nie wykorzystuje wszystkich możliwości

Od pełnego otwarcia rynku energii elektrycznej w Polsce minęło już ponad 13 lat. Można kupować energię elektryczną u kogo tylko się chce, a sprzedawców nie brakuje. Nasze samorządy więc od dawna organizują przetargi na dostawy prądu, z których wynikają duże oszczędności. Takie postępowanie kończy się właśnie w tomaszowskim powiecie.

Do przetargu na dostawy energii elektrycznej na potrzeby Starostwa Powiatowego w Tomaszowie przystąpiło pięć firm. Najtańszą ofertę przedstawiła firma Eniga ze Słupska. Zaproponowała cenę 321.030 zł.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty