Na bieżąco

bieg mW niedzielę, 13 września odbył się Bieg im. Bogusława Drozdowskiego. Na starcie stanęło prawie 140 zawodników. Wszyscy świetnie się bawili. Do śmiechu nie było za to kierowcom, którzy musieli stać w korku na zamkniętej drodze prowadzącej przez Ciebłowice do Spały.

B. Drozdowski wychował wielu tomaszowskich panczenistów, m.in. olimpijczyków Stanisławę Pietruszczak-Wąchałę, Jaromira Radkego i Jana Józwika. Ściągnął do Tomaszowa Wiesława Kmiecika, późniejszego trenera kadry narodowej. Miał "nosa" do łyżwiarskich talentów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty