Na bieżąco

Zdjąć drzwi, pokrywę silnika i bagażnika. Wtedy w matizie jak w cadillacu poczuje się wiatr we włosach. Tak zrobił 25-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Poszedł na całość. Jechał też bez tylnych świateł, tablic rejestracyjnych i zderzaka... był pijany.

  W niedzielę, 9 sierpnia około godz. 15.00 podróżował przez Wykno (gm. Będków) swoim przystosowanym do upałów matizem.  Zwracał uwagę mijających go i wyprzedzających kierujących. Zauważyli go również policjanci z tomaszowskiej drogówki. Postanowili go zatrzymać. Dawali sygnały dźwiękowe.  Matiz stanął, a mężczyzna siedzący za kierownicą przeskoczył na tylne siedzenie i próbował uciekać przez otwór po brakujących tylnych drzwiach.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty