Na bieżąco

Epidemia koronawirusa w powiecie tomaszowskim nie ustępuje, choć ostatnio notowane jest niewiele przypadków zakażenia. W ciągu ostatniego tygodnia tylko trzy testy były pozytywne. Za to dwa dotyczyły tomaszowskiego szpitala. SARS-CoV-2 wykryto u dwóch pracownic neurologii. Oddział została zamknięty, ale nie całkiem. Wstrzymano jedynie przyjęcia. Obecni pacjenci i personel czekają na wyniki badań pobranych od nich wymazów.

Według komunikatu wojewody łódzkiego z 4 sierpnia w rejonie Tomaszowa zanotowano w sumie 309 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego tylko trzy dotyczą minionego tygodnia (od 30 lipca do 4 sierpnia). Wszystkie były na przełomie miesięcy. Przez ostatnie trzy dni zakażeń nie wykrywano. To optymistyczne, ale nie powinno uspokajać. Wirus krąży wśród nas, ale większość przechodzi chorobę bezobjawowo.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty