Bon turystyczny 500+, który w swojej kampanii wyborczej obiecał prezydent RP Andrzej Duda, lada dzień wejdzie w życie. Wielu rodziców cieszy się, że podreperuje to ich wakacyjny budżet, inni są rozczarowani, bo tego lata już z niego nie skorzystają lub też ośrodek wczasowy, który wybrali, nie należy do programu.

Pomysł bonu turystycznego od początku budził kontrowersje. Jedni upatrują w nim kolejnego przejawu rozdmuchanego "socjalu" rządzącej partii oraz typowej kiełbasy wyborczej, inni nieudolną próbę ratowania branży turystycznej, której wielkich problemów taki bon i tak nie rozwiąże. Pokrzywdzeni czują się także seniorzy. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty