bilardW miniony weekend w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Pool-bilard. Reprezentanci naszego powiatu zdobyli cztery medale. Po dwa srebrne sięgnęli bilardziści UKS Promyk Czerniewice, a dwa brązowe dołożyli zawodnicy UKS 13 Joker Tomaszów.

Zawody mistrzowskie odbyły się w klubie bilardowym Frame. Na starcie stanęło blisko 100 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Wśród dziewcząt nasze przedstawicielki liczyły się w tylko w rywalizacji juniorek młodszych w odmianie 9 bil, ale eliminowały się wzajemnie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty