rejaNa łamach TIT często poruszamy problemy, z jakimi zmagają się mieszkańcy niektórych ulic w naszym mieście. Kolejną z nich jest ul. Mikołaja Reja. Jak twierdzą mieszkańcy, władze miasta nie są zainteresowane fatalnym stanem tej drogi.

- Nasza ulica jest wyłożona do połowy długości płytami typu yomb. Dlaczego tylko do połowy? Żaden normalny człowiek tego nie zrozumie - mówi mieszkaniec ul. Reja. - Z sąsiadami musimy wyrównywać nawierzchnię piaskiem, kamieniami. Inaczej nie można bezpiecznie poruszać się tu samochodem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty