Niepokojące wieści dobiegają z Miejskiego Centrum Kultury, które właśnie zostało przeorganizowane pod pieczą działającego od kwietnia br. nowego dyrektora Jacka Paprockiego. Zmiany nie muszą wprawdzie dziwić, ale przy okazji doszło do zwolnień pracowników. Dyrektor tłumaczy, że były konieczne, bo system był niewydolny.

Miejskie Centrum Kultury w dotychczasowym kształcie działało od stycznia 2016 r., kiedy to decyzją Rady Miasta, Miejski Ośrodek Kultury połączono z trzema innymi placówkami - Ośrodkiem Kultury "Tkacz", Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury i Skansenem Rzeki Pilicy. Powstało jedno Miejskie Centrum Kultury.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty