Jedno z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców naszego miasta miejsc w trakcie rodzinnych, i nie tylko, spacerów zostanie oddane do użytku 10 lipca. Mogło do tego dojść znacznie wcześniej. Dlaczego tak się nie stało? Odpowiedź na to pytanie jest dosyć oczywista. Ważne jednak, że w najbliższy weekend tomaszowianie mogą liczyć na mile spędzony czas na przystani miejskiej.

Na finał kampanii wyborczej

Zrewitalizowaną przystań miejską można było otworzyć już dawno, kiedy władze naszego państwa zdjęły najbardziej restrykcyjne obostrzenia dotyczące ograniczeń korzystania z miejsc publicznych. Postanowiono jednak inaczej. Zdaniem władz naszego miasta za opóźnienie odpowiedzialna jest epidemia koronawirusa.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty