"Nie będzie konieczności łączenia klas, a uczniowie, rodzice i nauczyciele mogą w okresie wakacyjnym spać spokojnie" - tak jeszcze w ostatnim tygodniu czerwca mówił prezydent Marcin Witko. Okazuje się jednak, że nie wszyscy mogą spać spokojnie...

Pod koniec maja prezydent Marcin Witko ogłosił, że z powodu epidemii koronawirusa stan finansowy miasta nie przedstawia się najlepiej, więc konieczne są cięcia, m.in. w dziedzinie bardzo dla mieszkańców ważnej - w oświacie. 23 czerwca odbyło się spotkanie dyrektorów szkół miejskich z prezydentem i dokonano analizy organizacji przyszłego roku szkolnego.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty