Po trzech i pół miesiąca od zamknięcia w związku ze stanem epidemii koronawirusa mali i dorośli niepełnosprawni pacjenci będą mieć wreszcie zajęcia w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. Od 6 lipca placówka wznawia działalność, ale będzie się ona odbywała w reżimie sanitarnym. Rodzice boją się kolejek.

16 marca decyzją rządu zawieszono świadczenia opieki zdrowotnej z zakresu rehabilitacji leczniczej. Część pacjentów mogła liczyć na zajęcia online albo zalecenia przesyłane mailem. Jednak to nie rozwiązuje potrzeb osób niepełnosprawnych. Wirtualnie działał też ORDN. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty