Na bieżąco

W Tomaszowie trwa budowa drużyny siatkarskiej na nowy sezon w 1 lidze mężczyzn, której rozgrywki mają się rozpocząć 23 września. Trzon ekipy już jest, a do ekipy KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Spółka Akcyjna dołączają kolejny nowi zawodnicy.

We wszystkich klubach siatkarskich w Polsce trwa budowa nowych drużyn i karuzela transferowa kręci się w najlepsze. Także w Tomaszowie ruch jest sporty, bo sprawy zaległości finansowych zostały rozwiązane i jest pewność, że Lechia przystąpi do nowego sezonu. Tylko jeszcze nie wiemy z jak silną drużyną.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty