Na bieżąco

dar mPiłka nożna kobiet

Polski Związek Piłki Nożnej podjął długo wyczekiwaną decyzję w sprawie kobiecej piłki. Rozgrywki ligowe zostały zakończone na etapie sprzed pandemii koronawirusa. Dograny za to zostanie Puchar Polski. Fanów piłki nożnej kobiet czeka więc jeszcze kilka spotkań. Tomaszowskie piłkarki tej wiosny już nie zagrają, a zakończenie sezonu jest smutne. Dargfil został zdegradowany do ligi wojewódzkiej.

W Polsce trwa odmrażanie sportu z pandemii koronawirusa. Jak to ma wyglądać w męskiej piłce nożnej wiadomo od dawna. Kobiety uprawiające tę dyscyplinę sportu musiały czekać do wczoraj (3 czerwca). Polski Związek Piłki Nożnej jednak bardzo długo nie podejmował decyzji.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty