Na bieżąco

pociag mW Tomaszowie nie ma kas biletowych i zgodnie z nowymi wytycznymi konduktorzy PKP Intercity sprzedają bilety na peronach. Nie wpuszczą do pociągu bez wykupionej miejscówki. W połączeniach regionalnych wróciły szynobusy na trasie Tomaszów - Opoczno, ale frekwencja w nich jest bardzo niska.

Zgodnie z rozporządzeniem rządu od 1 czerwca wszystkie miejsca w środkach komunikacji zbiorowej mogą być zajęte. Tak jest pociągach PKP Intercity. Przez Tomaszów jeździ już więcej pociągów dalekobieżnych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty