Na bieżąco

sportow mPokazała to Milena Olszewska - mistrzyni świata i Europy w parałucznictwie, brązowa medalistka igrzysk z Londynu i Rio. Za rok z Tokio też chce przywieźć krążek. W Spale, z całą kadrą, przygotowuje się do igrzysk.

Od ostatniego strzału w Rio de Janeiro myślę już o kolejnych igrzyskach. Kiedy dowiedziałam się, że zostaną przełożone, mocno się zdenerwowałam. Jednak emocje już opadły i mogę normalnie trenować. Cieszę się, że przyjechaliśmy do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. Ćwiczymy tutaj po kilka godzin dziennie. Wcześniej przez dwa miesiące trenowałam w domu, w piwnicy. Brakowało mi tam odległości.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty