Na bieżąco

ryba m- Na plaży w Smardzewicach leżą śnięte ryby. Na brzegu zbiornika powstał dziwny osad, a w powietrzu unosi się straszny smród - alarmują turyści wypoczywający nad zalewem. O to, co się dzieje, zapytaliśmy ekspertów.

Szczególnie w weekendy nad zalew przyjeżdża mnóstwo turystów. Nie tylko plażują. Pojawili się też pierwsi amatorzy kąpieli. Woda jest jeszcze zimna i wchodzenie do niej nie jest wskazane. Zaniepokojenie osób spacerujących po plaży w Smardzewicach wzbudziły martwe ryby leżące na brzegu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty