Na bieżąco

waga mMamy nie tylko epidemię koronawirusa, ale też otyłości. Kwarantanna, izolacja, zamknięcie siłowni i klubów fitness, a nawet parków i lasów spowodowały, że wielu tomaszowian przytyło i teraz martwią się nie tylko możliwością zarażenia, ale i swoją formą. O tym, jakie są przyczyny tycia w czasie pandemii i jak walczyć z niechcianym ciężarem, rozmawiamy z tomaszowskimi dietetyczkami.

Pan Wojciech (imię zmienione) pracuje fizycznie, ale gdy wybuchła pandemia koronawirusa, miał przerwę w pracy. Siedzenie w domu na początku nawet go ucieszyło, bo od dawna był przemęczony, ale z dnia na dzień sytuacja coraz bardziej go męczyła. Martwił się, czy nie straci pracy w ogóle. Ze stresu zaczął podjadać.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty