deko m- mówią tomaszowscy restauratorzy. Od 18 maja kawiarnie, bary, pizzerie i restauracje są znowu otwarte, ale klientów w nich jest jak na lekarstwo.

- Ludzie zostali tak zastraszeni, że boją się wyjść nawet na kawę. A ci, co zdecydują się przyjść, to nawet porozmawiać ze sobą w kawiarni nie mogą, bo muszą siedzieć na odległość. To jest absurd! - denerwuje się właściciel jednej z restauracji. - Właściwie nic się nie zmieniło. Nadal nie możemy organizować imprez okolicznościowych, a z tego żyliśmy. Nie ma żadnych uregulowań prawnych w tej kwestii - dodaje inny.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty