Obrady powiatowego samorządu

W piątek (20 marca) odbyła się dziewiętnasta w tej kadencji sesja Rady Powiatu. Obrady zwołano w trybie nadzwyczajnym, choć tak naprawdę nie wiadomo, co było powodem takiego trybu. Porządek obrad zawierał trzy robocze punkty. Sesja trwała 6 minut. Wszystko, co było ważne, omawiano godzinę wcześniej na posiedzeniu połączonych komisji problemowych Rady.

W trybie nadzwyczajnym w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego zebrało się 18 radnych. Było więc kworum do podejmowania uchwał. Na sesji po raz pierwszy w naszym powiecie zastosowano uproszczony tryb obrad. Radni wszystkie dokumenty otrzymali w formie elektronicznej, a omawiano je na posiedzeniu komisji. W trakcie sesji nie przedstawiano więc treści uchwał i ich uzasadnienia. Nie było też żadnej dyskusji. Trzy szybkie głosowania i obrady zostały zakończone.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty