skansPandemia koronawirusa sprawiła, że wiele ciekawych wydarzeń i imprez kulturalnych trzeba było odwołać, nie ma też możliwości zwiedzania atrakcji czy uczestniczenia w zajęciach organizowanych przez ośrodki kultury. Nie oznacza to jednak, że one wcale nie działają. Na przykład w Skansenie Rzeki Pilicy przygotowywana jest nowa wystawa.

Trwają tam intensywne prace nad ekspozycją pn. "Przewozy i przewoźnicy na Pilicy". Jej głównym punktem będą drewniane łodzie ludowe, tzw. krypy, pochodzące z zasobów skansenu, które do tej pory nie były eksponowane.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty