gaz mSieć gazownicza rozbudowywana jest nie tylko w Tomaszowie (m.in. w Ludwikowie, wkrótce również w Białobrzegach).Sieć gazownicza rozbudowywana jest nie tylko w Tomaszowie (m.in. w Ludwikowie, wkrótce również w Białobrzegach).


Dostęp do ekologicznego paliwa zyskają też mieszkańcy Smardzewic, Wąwału, Przesiadłowa, Tobiaszy, Królowej Woli, Inowłodza, Spały i innych miejscowości w naszym powiecie. Budowy nowych gazociągów rozpoczną się jeszcze w tym roku.


Skończą w Ludwikowie, zaczną w Białobrzegach


Budowa sieci w Ludwikowie rozpoczęła się w 2017 r. i została podzielona na dwa etapy. Pierwszy od strony ul. Modrzewskiego już został wykonany.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty