laura- Wprawdzie spóźniona uroczystość, ale jakże miła - Dzień Babci i Dzień Dziadka w tym karnawale. Zapraszamy do konkursów i do tańca. Dzieci już się niecierpliwią i jadą pociągiem. Życzę państwu wszystkiego dobrego, zdrowia i dużo uśmiechu na cały rok - tymi słowami przywitała babcie i dziadków dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 14 jego wicedyrektorka Katarzyna Ogórek.

Karnawałowa zabawa, która odbyła się 21 lutego, trwała blisko półtorej godziny. Przedszkolaki śpiewały piosenki dedykowane babciom i dziadkom, odbyły się różnego rodzaju konkursy, które oprócz tego, że były świetną zabawą, wzmacniały także więź pomiędzy maluchami, a ich dziadkami i babciami. Impreza zakończyła się poczęstunkiem.
- Jestem pod wrażeniem, że nauczyciele i dyrekcja poza opieką nad dziećmi i prowadzeniem codziennych zajęć potrafią zadbać o tak wspaniałą atmosferę w przedszkolu. Cieszę się, że mogłam zobaczyć to radosne miejsce od środka - mówi jedna z babć.
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarz wydarzeń

Kwiecień 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty