molo m- A co będzie później? Aż strach pomyśleć. Siedzimy jak na szpilkach i czekamy na wsparcie. Bez pomocy, zwolnień z ZUS-u, po prostu nie przetrwamy - mówi Beata Janas, dyrektorka hotelu "Mościcki" w Spale. - Nie będzie wigilii, sylwestrów. Imprez, na których zarabialiśmy.Utrzymanie miejsc pracy załogi zależy w tym momencie od środków z tarczy - dodaje Martyna Mazurek, prezeska zarządu spółki Molo.

Ta branża chyba najmocniej odczuwa skutki pandemii. W połowie marca hotele i pensjonaty musiały całkowicie zawiesić działalność. Zostały "odmrożone" przez rząd po dwóch miesiącach, ale klienci nie od razu wrócili. Przekładane komunie i wesela, odwołane spotkania biznesowe, konferencje i inne firmowe pobyty, to wpłynęło na kondycję finansową hoteli.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty