sport 1 mTomaszowskie siatkarki w barwach Łaskovii Łask w miniony weekend grały w finale mistrzostw Polski juniorek. Liczyliśmy na medal, ale skończyło się na czwartym miejscu. Podopieczne trenerów Filipowicza i Bogdana Lipowskiego przegrała dwa najważniejsze pojedynki.

Dargfil od lat jest klubem, który dostarcza najwięcej zespołowych medali młodzieżowych mistrzostw Polski. Ostatnim wielkim sukcesem było wicemistrzostwo kraju kadetek w 2018 r. Przed rokiem w finałach krajowego czempionatu kadetki były piąte, a juniorki szóste.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty