Na bieżąco

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek, 26 czerwca. Będzie ono inne niż zwykle, bo trwa przecież epidemia koronawirusa i trzeba zachować reżim sanitarny. Wielu rodziców, a nawet nauczycieli uważa jednak, że skoro nauka była w ostatnich miesiącach zdalna, to świadectwa uczniowie powinni odbierać indywidualnie.

Epidemia jest czy jej nie ma?

Ministerstwo Edukacji Narodowej nie daje wytycznych, jak ma wyglądać obecnie zakończenie roku szkolnego. Decyzja należy do dyrektorów i dyrektorek szkół, ale muszą dostosowywać się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, tj. zorganizować to w taki sposób, by było bezpiecznie dla całej społeczności szkolnej. Mogą to być uroczystości na boisku szkolnym, odbiór osobisty w umówionym dniu, miejscu i godzinie. W Tomaszowie są to zakończenia urządzane zbiorowo, a nie indywidualnie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty