Na bieżąco

Już za dzień matura... tak podśpiewywać mogą już sobie tegoroczni maturzyści. Ich egzaminy dojrzałości rozpoczynają się bowiem w poniedziałek, 8 czerwca. Będą je pewnie wspominać latami, także dlatego, że podchodzą do nich w dobie światowej pandemii koronawirusa. W Tomaszowie maturę w reżimie sanitarnym zdawać będzie w tym roku 915 osób.

Swoje zmagania z maturalnymi zagadnieniami młodzież zacznie od języka polskiego, zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. We wtorek, 9 czerwca zdawana będzie matematyka, a w środę - język angielski. W kolejnych tygodniach kolejne przedmioty. I tak aż do 29 czerwca. Najważniejsza zmiana, jeśli chodzi o maturę w tym roku, dotyczy tego, że będzie ona tylko pisemna. Ale i ta część nie będzie wyglądać tak jak zawsze. Egzaminy muszą odbyć się w tzw. reżimie sanitarnym.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty