Sobota, 20 kwietnia 2024, Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

W miniony weekend rozpoczęła się w rywalizacja w drugiej rundzie Pucharu Polski 2024 na szczeblu dawnego okręgu piotrkowskiego. Dotychczas zagrała tylko jedna z trzech ekip z powiatu tomaszowskiego. Relax w Czerniewicach nie sprostał występującym w okręgówce rywalom z Drzewicy.

Relax Czerniewice – MGKS Drzewica 4:5 po dogrywce (0:3, 3:3). Gole – Ruta, Pecyna Bednarczyk 2, Świąder.

Gospodarze mecz pucharowy zaczęli fatalnie. Do przerwy przegrywali już 0:3. W drugiej połowie obudzili się i wrócili do gry. Efektem były trzy bramki i doprowadzenie do dogrywki. Ba, szybko strzelony czwarty gol pozwolił na trochę spokojniejszą grę w dodatkowym czasie, ale radość nie trwała zbyt długo. Drzewiczanie odrobili straty, a w drugiej połowie dogrywki jeden z zawodników MGKS po rajdzie niemal przez całe boisko dał zwycięstwo Drzewicy.