niska mFirma Darco z Radomia zakończyła termomodernizację budynku szpitalnego przy ul. Niskiej. Zadanie zostało zrealizowane, ale do otwarcia szpitala dla pacjentów jeszcze bardzo daleko.

Okazało się bowiem, że zaplanowane wcześniej prace to tylko kropla w morzu potrzeb. Ponad sześćdziesięcioletni budynek wymaga remontu w znacznie szerszym zakresie. Jeśli uda się inwestycję zakończyć w tym roku, to będzie niemal cud. Największym ubiegłorocznym zadaniem inwestycyjnym powiatu tomaszowskiego w ochronie zdrowia była termomodernizacja szpitala przy ul. Niskiej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty