kornel mNie znad morskiego kurortu, tylko z małej miejscowości w gminie Ujazd. Kornel Witkowski jest mistrzem Polski i jednym z najlepszych łyżwiarzy figurowych w Europie. W miniony weekend na mistrzostwach Starego Kontynentu osiągnął życiowy sukces.

Był też o krok od kwalifikacji olimpijskiej, ale plany pokrzyżowała kontuzja. - Z każdym sezonem jest coraz lepiej. Nie poddaję się, będą walczył o kolejne igrzyska, a w bliższej perspektywie o mistrzostwa świata - mówi 20-latek, którego starsi bracia też są łyżwiarzami. Kornel trenuje w Toruniu. Znacznie bliżej miałby do Tomaszowa, gdzie jest w końcu największy obiekt lodowy w Polsce, ale w Arenie nie ma warunków do uprawiania tej dyscypliny.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty