arena mW mediach społecznościowych jeden z byłych współpracowników Areny sformułował bardzo poważne zarzuty wobec Romana Derksa, prezesa Tomaszowskiego Centrum Sportu. Ale to nie wszystko. Przeciwko dyskryminacji w Arenie Lodowej protestuje jedna z zawodniczek wraz ze swoim trenerem, a Polski Związek Łyżwiarstwa zamierza złożyć do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przeciwko Romanowi Derksowi.

- Pojawiło się dużo szumu, dużo komentarzy i sensacyjnych wiadomości. Skontaktowało się ze mną kilkadziesiąt osób, które informowały o tym, co dzieje się w Arenie. Teraz trzeba ustalić fakty - mówi radny miejski Adrian Witczak.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty