... ukradła 36-letnia tomaszowianka. Włamała się do do sklepu w Tomaszowie. Przestępstwa dopuściła się w warunkach recydywy.

7 stycznia około godz. 1.30 na jednym z tomaszowskich osiedli włączył się alarm. Właściciel szybko przyjechał na miejsce. Okazało się, że doszło do włamania. Sprawca był jeszcze w środku. Pokrzywdzony ruszył za nim i zatrzymał go kilkadziesiąt metrów dalej, na sąsiedniej posesji. W tym momencie przyjechali na miejsce policjanci, powiadomieni przez właściciela sklepu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty