wypadek mBardzo niebezpiecznie było w środę, 12 stycznia ok. godz. 6.00 na ul. Ujezdzkiej, na drodze wojewódzkiej nr 713. Doszło tam do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych.

Mieszkańców ul. Ujezdzkiej obudził lub też zastał w czasie szykowania się do pracy, dźwięk syren nadjeżdżających służb ratunkowych, które podążały do wypadku na przejściu dla pieszych za rondem Juliana Tuwima w stronę Komorowa. Okazało się, że doszło tam do potrącenia 53-letniej kobiety, obywatelki Ukrainy, która wracała właśnie do znajdującego się obok hostelu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty