krysiak mCiepłe, delikatne, choć czasem i pełne zadumy, a nawet smutku są wiersze tomaszowianki Aleksandry Krysiak-Sozańskiej, która pisze zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a zadebiutowała w mijającym roku. Co jej w duszy gra i czym chce się podzielić z innymi?

"Lubię się dziwić światu / tą zmarszczką na moim czole. / I wiedzieć, że ktoś na mnie czeka / z kolacją przy wspólnym stole. / I że ktoś tęskni za mną / i wzdycha w samotną noc. / I mówi, że tyle ciepła / mu nie da wełniany koc (...) pisze w jednym z wierszy Aleksandra Krysiak-Sozańska, która ma burzę kasztanowych loków, troje dzieci i duży apetyt na życie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty