tarczaRanking miesięcznika Perspektywy oceniający licea i technika w Polsce zawsze budzi emocje wśród uczniów, nauczycieli i dyrektorów. Jak oceniono w tym roku placówki z Tomaszowa?

Najnowszy ranking "Perspektyw" ogłoszony został w środę, 12 stycznia br. w Warszawie. Z XXIV Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022 wynika, że II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, wśród wszystkich liceów ogólnokształcących w Polsce w 2022, odnotowało 185 miejsce, co jest lepszym wynikiem niż przed rokiem, kiedy to było na 204. Jest to skok wydawałoby się niewielki, ale budzący radość, bo dzięki temu "arbuzy" odzyskały utraconą wcześniej – złotą tarczę.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty