ruiny mNieruchomości po byłym "Wistomie" zostały w większości sprzedane. Powstało wiele nowych zakładów. Stworzono miejsca pracy. Jednak są też właściciele, którzy nie interesują się stanem technicznym swojej własności. Wiele obiektów powistomowskich jest wciąż niezabezpieczonych.

Tak było jeszcze kilka tygodni temu z parterowym budynkiem przy ul. Spalskiej, tuż przy przejeździe kolejowym. Kiedyś mieściły się tam sale wykładowe i niewielka biblioteka, później urządzono sklep. W końcu zniszczone mury zaczęły się sypać. Część ściany z nadproża (po pożarze) runęła na chodnik.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty