zubr mTeren wokół posągu żubra zostanie zrewitalizowany. - Również cały przyległy park, na którym odbywały się kiedyś Dożynki Prezydenckie - zapowiada Bogdan Kącki, wójt gminy Inowłódz. Dokończony zostanie też deptak wokół zbiornika na rzece Gać. Nie będzie przy nim stanowisk dla wędkarzy. - To nie miejsce na takie konstrukcje. Otoczenie stawu ma być wizytówką Spały - uważa Robert Papis, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej w Spale.

Jak już informowaliśmy, gmina Inowłódz doszła w końcu do porozumienia ze spółką DOMS. Ta zarządza mieniem po spalskim Funduszu Wczasów Pracowniczych, które należy do NSZZ "Solidarność".

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty