ulica mW grudniu ubiegłego roku zakończyła się budowa kanalizacji deszczowej w ulicy Dąbrowskiej na odcinku między ulicami Legionów i Bema. Realizacja inwestycji trwała ponad 5 miesięcy, ale była to praktycznie modernizacja ulicy, która zyskała nową nawierzchnię i chodniki.

W ubiegłą środę, 5 stycznia, odbyło się oficjalne oddanie do użytku zmodernizowanej części ulicy Dąbrowskiej. Symboliczne przecięcie wstęgi było okazją do przekazania mediom informacji o tej inwestycji. - To jest inwestycja na poziomie miliona 260 tysięcy złotych, zrealizowana przy pomocy miasta Tomaszów Mazowiecki - mówił podczas konferencji prasowej starosta tomaszowski Mariusz Węgrzynowski. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty